Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт Баскетбол
Баскетбол

Двама на облекчен режим, готвим се с пределна мобилизация

Събота, 26 Април 2014г. 12:11ч.

juli-radionovТренираме с пълна мобилизация и се надявам, че отборът ще бъде във върхова форма за началото на плейофите, каза за zonayambol.com старши треньорът на мъжкия баскетболен тим на Ямбол Юлиян Радионов. Всички в отбора са здрави, леки проблеми имат Станислав Говедаров и Стоян Петков, които тренират на облекчен режим, но и двамата ще са на линия за първия мач от четвъртфиналната серия срещу „Черно море Порт Варна”. На 30 април съставът на Ямбол гостува в Двореца на културата и спорта във Варна, двубоят е от 19.00 часа и ще бъде предаван пряко в програмата на ТВ7.

Продължение...

Нова победа във Варна в репетиция за плейофите

Събота, 19 Април 2014г. 19:29ч.

basketball-burgasЯмбол надигра Черно море Порт Варна за трети път в шампионата на НБЛ. Нашите баскетболисти спечелиха като гости с 91 : 85 точки в драматичен мач. Така вече е ясно, че двата отбора ще се срещнат и в плейофите, след като Ямбол е сигурен за петото място, а само чудо би изместило „моряците” от четвъртото.

"Ямбол" отново срещу "Балкан" в четвъртфинал за Купа България

Понеделник, 17 Февруари 2014г. 12:17ч.

yambol-botevgradБаскетболистите на „Ямбол” ще се изправят, както и преди година, срещу тима на „Балкан” Ботевград в четвъртфиналите на турнира Купа България. При победа срещу Ботевград, нашите ще срещнат на полуфинал победителя в двойката „Черно море Порт Варна” – „Спартак” Плевен. Жребият за турнира беше изтеглен по обяд в столицата.

Победа за Ямбол след трилър в Арена Самоков

Неделя, 02 Февруари 2014г. 20:40ч.

basket-16-10Баскетболният Ямбол спечели осмата си победа в редовния сезон на Теси НБЛ след трилър в Арена Самоков срещу Рилски спортист. Двата тима изиграха зрелищен двубой, който гостите взеха със 102-100 след продължение. След края на първата част ямболци водеха с три точки аванс, но с толкова влязоха и домакините в последната четвърт. При оставащи 05.29 до края Шон Барнет вкара тройка за домакините, която вдигна разликата на 5 точки. При три минути до края Станислав Говедаров отбеляза тройка, а след това и два наказателни удара, а това изведе гостите напред с 1 точка.