Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт Други
Други

"Тандем" събира танцьори от 11 държави на тренировъчен лагер

Четвъртък, 15 Август 2019г. 08:57ч.

tanciКлубът по спортни танци „Тандем“ организира четиридневен тренировъчен лагер в Ямбол с участието на спортни двойки от 11 държави. В периода от 16 до 19 август в залата на Младежкия дом ще се съберат представители на Русия, Украйна, Молдова,Гърция, Грузия, Казахстан, Германия, Монголия, Сан Марино, Канада и България. Програмата предвижда лекции с чуждестранни треньори, силови тренировки и индивидуални уроци.

Продължение...

Сребро и бронз за Рафаела Симеонова на тенис кортовете в Русе

Неделя, 11 Август 2019г. 18:59ч.

tenis-rafaellaМладата ни тенис надежда Рафаела Симеонова спечели бронзов медал в приключилия в Русе Държавен турнир по тенис на корт във възрастовата група до 12 години. В тридневния турнир, организран от "Приста" - Русе, Рафи се класира на финала и в турнира на двойки, заедно със своята партньорка Александра Рангелова, но въпреки доброто си представяне, тандемът остана на второ място. Рафаела е възпитаничка на Тенис клуб „Ямбол 2005“, неин треньор е Пламен Симеонов.

Триумф за Ямбол в турнира по дартс от Учителската спартакиада

Сряда, 10 Юли 2019г. 14:57ч.

darts-19Ямболски преподаватели триумфираха със златните медали в отборния турнир по дартс от XV-та учителска спартакиада в курортен комплекс Албена. Анатолий Иванов от ПГХТТ, Димитър Плачков от СУ „Св. Климент Охридски“ и Румен Шопов от СУ „Пиер дьо Кубертен“ се представиха блестящо и завоюваха първо място, златни медали и купа в отборната надпревара за трета поредна година.

Злато и сребро за възпитаниците на Пламен Симеонов в турнира "Kinder"

Понеделник, 01 Юли 2019г. 09:05ч.

plamensemenovМладите ни надежди в тениса Калоян Шиков и Рафаела Симеонова записаха нов успех през сезона. В събота и неделя в Стара Загора се проведе Държавният турнир от тенис веригата “Kinder”. Калоян Шиков от Тенис клуб ”Ямбол 2005”спечели първо място при десетгодишните, а Рафаела Симеонова остана втора във възрастовата група при момичетата до 11 години.

Младите ни тенисисти над всички на Регионалното първенство в Несебър

Понеделник, 24 Юни 2019г. 10:35ч.

tenis-rafaellaС два златни и един сребърен медал се върнаха от Регионалното първенство по тенис в Несебър възпитаниците на треньора Пламен Симеонов от Тенис Клуб „Ямбол 2005“. Десетгодишните Рафаела Симеонова при момичетата и нейният връстник Калоян Шиков при момчетата бяха безапелационни победители във възрастовата група до 12 години.