Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт Други Две шампионски титли и бронз за "Тандем" от "Купа Бургас"

Две шампионски титли и бронз за "Тандем" от "Купа Бургас"

FB 20160906 11 56 41 Saved PictureОтлично представяне записаха танцовите двойки от Ямболския клуб „Тандем“ в поредното издание на силния международен турнир „Купа Бургас“. 31-то издание на турнира бе и кръг от сериите в световната ранглиста. При младежите в латиноамериканските танци топ двойката Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечелиха рекордна пета титла на международна сцена, изкачвайки се в Топ20 на световната ранглиста. В момента двойката е шеста в света по рейтинг и първа в България. При двойките до 21 години, стандарт, шампионите на България Антон Кандауров и Джесика Гюмишева спечелиха безапелационно първото място в турнира. При много силна международна конкуренция при двойките до 15 години, Атанас Атанасов и Ивайла Мечева се наредиха на почетната стълбичка, заемайки престижното трето място. Тези успехи са поредното доказателство за възхода на Клуб по спортни танци Тандем и неуморния труд, който полагат треньорите и ръководители на клуба Георги Найденов и Олга Седова.