Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт Други Младите ни тенисисти над всички на Регионалното първенство в Несебър

Младите ни тенисисти над всички на Регионалното първенство в Несебър

tenis-rafaellaС два златни и един сребърен медал се върнаха от Регионалното първенство по тенис в Несебър възпитаниците на треньора Пламен Симеонов от Тенис Клуб „Ямбол 2005“. Десетгодишните Рафаела Симеонова при момичетата и нейният връстник Калоян Шиков при момчетата бяха безапелационни победители във възрастовата група до 12 години. Третият ямболски тенисист - Иван Димитров остана със сребърно отличие. Регионалното първенство по тенис (за областите Бургас, Ямбол и Сливен), в което участваха седем клуба, е сред най-важните турнири за младите тенисисти в спортния календар. В началото на юни младите ни таланти се представиха успешно и на Държавното лично първенство за 12-годишните в столицата. Рафи Симеонова и Калоян Шиков се класираха за основната схема на турнира в конкуренцията на над 150 състезатели от цялата страна, а Рафаела достигна до четвъртфиналите и на двойки. Успехът на възпитаниците на треньора Пламен Симеонов е истински значим и заради факта, че ямболските таланти за с две години по-малки от техните съперници във възрастовата група.