Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт Други Триумф за Ямбол в турнира по дартс от Учителската спартакиада

Триумф за Ямбол в турнира по дартс от Учителската спартакиада

darts-19Ямболски преподаватели триумфираха със златните медали в отборния турнир по дартс от XV-та учителска спартакиада в курортен комплекс Албена. Анатолий Иванов от ПГХТТ, Димитър Плачков от СУ „Св. Климент Охридски“ и Румен Шопов от СУ „Пиер дьо Кубертен“ се представиха блестящо и завоюваха първо място, златни медали и купа в отборната надпревара за трета поредна година. В индивидуалното състезание Румен Шопов спечели златния медал, а Анатолий Иванов се класира на второ място. Учителите от Ямбол бяха наградени от просветния министър Красимир Вълчев. На спортната база в курортния комплекс “Албена” близо 500 учители от 26 общини от цялата страна, заедно с  участници от Украйна, Румъния, Таджикистан и Египет, се състезаваха в десет спортни дисциплини - тенис на маса, плажен волейбол, стрийтбол, шахмат, дартс, мини футбол, бридж, плуване, петанк и теглене на въже. Участието на ямболските преподаватели в спартакиадата се осъществи с подкрепата на община Ямбол и съдействието на Добра Шопова, председател на Областния Координационен съвет на СБУ Ямбол.