Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 11:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 13:00ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 09:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Избори ЦИК оповести имената на избраните за народни представители

ЦИК оповести имената на избраните за народни представители

cik QVgaИван Стоев Чолаков, Атанас Тодоров Мерджанов, Кирчо Георгиев Карагьозов и Илия Янков Илиев, това са четиримата избрани за народни представители в 43-тото Народно събрание от 31-и Ямболски многомандатен избирателен район. Централната избирателна комисия оповести в ранния следобед на 10 октомври списъка с имената на избраните депутати в следващия парламент. Предстои Решение № 1317-НС на Централната избирателна комисия да бъде обнародвано в „Държавен вестник”.
Новите 240 в парламента по изборни райони и кандидатски листи са:

Първи изборен район - Благоевградски

Цветан Генчев Цветанов – ГЕРБ

Кирил Андонов Котев – ГЕРБ

Даниела Владимирова Савеклиева - ГЕРБ

Димитър Крумов Танев - ГЕРБ

Кристиан Иванов Вигенин - БСП лява България

Алиосман Ибраим Имамов - ДПС

Муса Джемал Палев - ДПС

Атанас Петров Атанасов - Реформаторски блок

Атанас Славчев Стоянов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Светлин Димитров Танчев - КП България без цензура

Илиан Сашов Тодоров - Атака

Втори изборен район - Бургаски

Ивелина Веселинова Василева - ГЕРБ

Димитър Бойчев Петров - ГЕРБ

Иван Стефанов Вълков - ГЕРБ

Диана Иванова Йорданова - ГЕРБ

Семир Хусеин Абу Мелих - ГЕРБ

Петър Георгиев Кънев - БСП лява България

Атанас Зафиров Зафиров - БСП лява България

Хюсеин Хасан Хафъзов - ДПС

Дурхан Мехмед Мустафа - ДПС

Костадин Иванов Марков - Реформаторски блок

Валери Симеонов Симеонов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Валентин Кирилов Касабов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Стефан Георгиев Кенов - КП България без цензура

Михо Димитров Михов - АБВ

Трети изборен район - Варненски

Лиляна Павлова Николова - ГЕРБ

Пламен Иванов Манушев - ГЕРБ

Красен Кирилов Кралев - ГЕРБ

Красимир Петров Петров - ГЕРБ

Красимира Пенева Анастасова - ГЕРБ

Павел Алексеев Христов - ГЕРБ

Ангел Петров Найденов - БСП лява България

Красимир Христов Янков - БСП лява България

Йордан Кирилов Цонев - ДПС

Радан Миленов Кънев - Реформаторски блок

Валентин Кирилов Касабов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Емил Димитров Симеонов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Георги Александров Ковачев - КП България без цензура

Волен Николов Сидеров – Атака

Ивайло Георгиев Калфин - АБВ

Четвърти изборен район - Великотърновски

Цветан Генчев Цветанов - ГЕРБ

Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева - ГЕРБ

Пенчо Стоянов Пенчев - ГЕРБ

Мариана Радева Бояджиева - БСП лява България

Камен Костов Костадинов - ДПС

Иван Кирилов Иванов - Реформаторски блок

Милен Василев Михов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Любомир Владимиров Владимиров - Атака

Пети изборен район - Видински

Ивайло Ангелов Московски - ГЕРБ

Михаил Райков Миков - БСП лява България

Станислав Димитров Анастасов - ДПС

Иван Пенков Иванов - АБВ

Шести изборен район - Врачански

Петя Цветанова Аврамова - ГЕРБ

Красен Георгиев Кръстев - ГЕРБ

Георги Тодоров Божинов - БСП лява България

Камен Костов Костадинов - ДПС

Красимир Илиев Богданов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Явор Илиев Хайтов - КП България без цензура

Седми изборен район - Габровски

Цветомир Цвятков Михов - ГЕРБ

Добромир Проданов Проданов - ГЕРБ

Кирил Николаев Добрев - БСП лява България

Четин Хюсеин Казак - ДПС

Осми изборен район - Добрички

Румен Иванов Иванов - ГЕРБ

Живко Иванов Мартинов - ГЕРБ

Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова - БСП лява България

Валентин Николов Иванов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Иван Костадинов Станков - АБВ

Девети изборен район - Кърджалийски

Цвета Вълчева Караянчева - ГЕРБ

Лютви Ахмед Местан - ДПС

Ердинч Исмаил Хайрула - ДПС

Шабанали Ахмед Дурмуш - ДПС

Салиха Хакиф Емин - ДПС

Десети изборен район - Кюстендилски

Кирил Боянов Калфин - ГЕРБ

Мая Божидарова Манолова - БСП лява България

Александър Христов Методиев - ДПС

Петър Иванов Петров - КП България без цензура

Единадесети изборен район - Ловешки

Корнелия Добрева Маринова - ГЕРБ

Николай Нанков Нанков - ГЕРБ

Димитър Ангелов Горов - БСП лява България

Джейхан Хасанов Ибрямов - ДПС

Кирил Петров Цочев - АБВ

Дванадесети изборен район - Монтана

Десислава Вълчева Атанасова - ГЕРБ

Емил Димитров Райнов - БСП лява България

Петър Пандушев Чобанов - ДПС

Борислав Любенов Великов - Реформаторски блок

Чавдар Славчев Пейчев – КП България без цензура

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

Стоян Димитров Тонев - ГЕРБ

Десислава Йорданова Костадинова-Гушева - ГЕРБ

Димитър Иванов Гечев - ГЕРБ

Янаки Боянов Стоилов - БСП лява България

Димитър Спасов Димитров - БСП лява България

Делян Славчев Пеевски – ДПС

Бойка Грозева Маринска - Реформаторски блок

Христо Георгиев Тодоров - КП България без цензура

Станислав Тодоров Станилов - Атака

Четиринадесети изборен район - Пернишки

Вяра Михайлова Церовска - ГЕРБ

Валери Мирчев Жаблянов - БСП лява България

Валентин Любенов Павлов - Реформаторски блок

Росица Йорданова Янакиева-Костадинова - АБВ

Петнадесети изборен район - Плевенски

Цецка Цачева Данговска - ГЕРБ

Пламен Тачев Петров - ГЕРБ

Владислав Тошков Николов - ГЕРБ

Румен Василев Гечев - БСП лява България

Васил Миланов Антонов - БСП лява България

Митхат Сабри Метин - ДПС

Найден Маринов Зеленогорски - Реформаторски блок

Красимир Дончев Каракачанов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Румен Маринов Йончев - КП България без цензура

Шестнадесети изборен район - Пловдив

Бойко Методиев Борисов - ГЕРБ

Менда Кирилова Стоянова - ГЕРБ

Вежди Летиф Рашидов - ГЕРБ

Стефан Иванов Дедев - ГЕРБ

Атанас Иванов Ташков - ГЕРБ

Георги Ченков Търновалийски - БСП лява България

Венцислав Йорданов Каймаканов - ДПС

Димитър Григоров Шишков - Реформаторски блок

Славчо Стоев Атанасов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Ана Георгиева Баракова - КП България без цензура

Борислав Михайлов Борисов - АБВ

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

Методи Борисов Андреев - ГЕРБ

Катя Николаева Попова - ГЕРБ

Здравко Димитров Димитров - ГЕРБ

Силвия Анастасова Хубенова - ГЕРБ

Димитър Стоянов Дъбов - БСП лява България

Манол Трифонов Генов - БСП лява България

Джевдет Ибрям Чакъров - ДПС

Николай Нанков Ненчев - Реформаторски блок

Борис Янков Ячев - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Мартин Стоянов Иванов - КП България без цензура

Магдалена Ламбова Ташева - Атака

Осемнадесети изборен район - Разградски

Валентин Стефанов Василев - ГЕРБ

Ахмед Реджебов Ахмедов - ДПС

Гюнай Хюсмен Хюсмен - ДПС

Хасан Ахмед Адемов - ДПС

Деветнадесети изборен район - Русенски

Пламен Дулчев Нунев - ГЕРБ

Светлана Ангелова Найденова - ГЕРБ

Десислава Вълчева Атанасова - ГЕРБ

Христо Иванов Белоев - БСП лява България

Ферихан Илиязова Ахмедова - ДПС

Румен Димитров Христов - Реформаторски блок

Искрен Василев Веселинов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Георги Николов Недев - КП България без цензура

Двадесети изборен район - Силистренски

Милена Цветанова Дамянова - ГЕРБ

Рамадан Байрам Аталай - ДПС

Невин Халил Хасан - ДПС

Иван Тодоров Димитров - Атака

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

Десислава Жекова Танева - ГЕРБ

Галя Енева Захариева - ГЕРБ

Таско Михайлов Ерменков - БСП лява България

Янко Александров Янков - ДПС

Петър Христов Петров - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Иван Славов Иванов - АБВ

Двадесет и втори изборен район - Смолянски

Даниела Анастасова Дариткова-Проданова - ГЕРБ

Дора Илиева Янкова - БСП лява България

Мустафа Сали Карадайъ - ДПС

Петър Георгиев Кадиев - АБВ

Двадесет и трети изборен район - София

Александър Руменов Ненков - ГЕРБ

Димитър Борисов Главчев - ГЕРБ

Валентин Алексиев Николов - ГЕРБ

Теодора Радкова Георгиева - ГЕРБ

Данаил Димитров Кирилов - ГЕРБ

Милена Цветанова Дамянова - ГЕРБ

Жельо Иванов Бойчев - БСП лява България

Георги Стоянов Кадиев - БСП лява България

Стоян Михайлов Мирчев - БСП лява България

Божидар Цецов Лукарски - Реформаторски блок

Атанас Петров Атанасов - Реформаторски блок

Корман Якубов Исмаилов - Реформаторски блок

Петър Владиславов Славов - Реформаторски блок

Валери Симеонов Симеонов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Миглена Дойкова Александрова - Атака

Борислав Михайлов Борисов - АБВ

Двадесет и четвърти изборен район - София

Румяна Генчева Бъчварова - ГЕРБ

Джема Маринова Грозданова - ГЕРБ

Веселин Бориславов Вучков - ГЕРБ

Евгения Бисерова Алексиева - ГЕРБ

Валентин Иванов Радев - ГЕРБ

Стефан Ламбов Данаилов - БСП лява България

Георги Страхилов Свиленски - БСП лява България

Петър Стефанов Москов - Реформаторски блок

Мартин Димитров Димитров - Реформаторски блок

Гроздан Спасов Караджов - Реформаторски блок

Юлиан Кръстев Ангелов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Явор Божилов Нотев - Атака

Двадесет и пети изборен район - София

Бойко Методиев Борисов - ГЕРБ

Красимир Любомиров Велчев - ГЕРБ

Станислав Стоянов Иванов - ГЕРБ

Красимир Георгиев Ципов - ГЕРБ

Лъчезар Богомилов Иванов - ГЕРБ

Снежана Георгиева Дукова - ГЕРБ

Михаил Райков Миков - БСП лява България

Георги Чавдаров Анастасов - БСП лява България

Меглена Щилиянова Кунева - Реформаторски блок

Вили Младенов Лилков - Реформаторски блок

Красимир Дончев Каракачанов - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Росен Петров Петров - КП България без цензура

Волен Николов Сидеров - Атака

Ивайло Георгиев Калфин - АБВ

Двадесет и шести изборен район - Софийски

Ивайло Ангелов Московски - ГЕРБ

Петър Христов Беков - ГЕРБ

Галя Симеонова Георгиева - ГЕРБ

Корнелия Петрова Нинова - БСП лява България

Радослав Любчов Стойчев - БСП лява България

Димитър Андреев Делчев - Реформаторски блок

Велизар Пенков Енчев - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Красимира Арангелова Ковачка - КП България без цензура

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

Лиляна Павлова Николова - ГЕРБ

Димитър Христов Желев - ГЕРБ

Пламен Веселинов Йорданов - ГЕРБ

Нено Христов Влайков - ГЕРБ

Драгомир Велков Стойнев - БСП лява България

Георги Янчев Гьоков - БСП лява България

Делян Славчев Пеевски - ДПС

Димитър Танев Танев - Реформаторски блок

Димитър Кирилов Байрактаров - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Кънчо Янев Филипов - КП България без цензура

Десислав Славов Чуколов - Атака

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

Дарин Иванов Димитров - ГЕРБ

Тунчер Мехмедов Кърджалиев - ДПС

Йордан Кирилов Цонев - ДПС

Николай Веселинов Александров - Атака

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

Делян Александров Добрев - ГЕРБ

Евгения Даниелова Ангелова - ГЕРБ

Чавдар Георгиев Георгиев - БСП лява България

Лютви Ахмед Местан - ДПС

Мехмед Юмер Атаман - ДПС

Станислав Георгиев Иванов - Реформаторски блок

Славчо Пенчев Бинев - Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО

Борислав Сабинов Иглев - КП България без цензура

Тридесети изборен район - Шуменски

Любомир Димитров Христов - ГЕРБ

Ралица Тодорова Ангелова - ГЕРБ

Иван Валентинов Иванов - БСП лява България

Айдоан Муталиб Али - ДПС

Хамид Бари Хамид - ДПС

Бюнямин Хюсеин Хасан - ДПС

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

Иван Стоев Чолаков - ГЕРБ

Атанас Тодоров Мерджанов - БСП лява България

Кирчо Георгиев Карагьозов - БСП лява България

Илия Янков Илиев- ДПС

Кандидатите за народни представители, избрани в два многомандатни изборни района, са длъжни в еднодневен срок от узнаването писмено да заявят в Централната избирателна комисия в коя листа желаят да останат избрани. Еднодневният срок започва да тече от второто по ред публикуване на решението на ЦИК на интернет страницата на комисията.
rssfeed
Email Drucken Twitter Facebook googleWebSzenario