Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Тунджа Прессъобщения "Априлец" Бояджик с трима шампиони в Купа България

"Априлец" Бояджик с трима шампиони в Купа България

mutafaНови три златни медала и заслужена отборна купа добавиха в богатата си колекция боксьорите на Димитър и Тодор Мутафови. Четиримата представители на боксов клуб „Априлец” от сeло Бояджик, община „Тунджа” показаха отново висока класа на провелия се в Русе първи кръг от държавното лично и отборно първенство за юноши и за Купа „България”. Сред 130 боксьори от страната европейският вицешампион Даниел Асенов отново по категоричен начин доказа своите умения на ринга в категория до 50 кг и спечели всичките си срещи. Освен златото, той завоюва и купата за най-добре представил се боксьор на шампионата.

Със златни медали се завърнаха и Хасан Неджибов – кат. до 66 кг и Стоян Иванов – кат. до 80 кг. Състезаващият се само от година в кат. над 80 кг боксьор Георги Николов се класира пети. С 27 отборни точки четиримата представители на Боксов клуб „Априлец” спечелиха Второ място за купа „България” след домакините от БК „Русе”.