Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Тунджа Прессъобщения Веселиново спечели лекоатлетическите игри в Общината

Веселиново спечели лекоатлетическите игри в Общината

elkoatletiitiЛекоатлетическите отбори при момичетата и момчетата от основното училище в село Веселиново ще представят Община Тунджа в Областния кръг на ученическите игри в региона. Това стана ясно след проведения общински турнир по лека атлетика. В него взеха участие отбори от три средищни училища във възрастовата група за ученици V-VІІ клас. Времето даде възможност състезателите да покажат максимално своите възможности в шест дисциплини: бягане на 100 м, 400 м, и 800 м; скок на дължина, тласкане на гюле и щафета 4 Х 100 метра. В отборното класиране при момчетата първи са състезателите на ОУ „Св.Св. Кирил и Методий”, с. Веселиново със 123 точки, пред ОУ „Христо Ботев”, с. Кукорево - 101 точки и ОУ „Св. Св. Кирил и Методий ”, с. Бояджик - 75 точки. Такова е класирането и при момичетата: І място – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий”, с. Веселиново - 109 т.; ІІ място – ОУ „Христо Ботев”, с. Кукорево - 80 т.; ІІI място – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Бояджик – 46 точки.