Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Шампионска титла за момчетата на "Тунджа" Ямбол

Събота, 01 Юли 2017г. 20:01ч.

basket-publika0Младите баскетболисти на "Тунджа" (Ямбол) са новите шампиони на страната при момчетата до 14 години. Ямболският тим спечели в зала "Диана" финала срещу "Черно море Тича" с 84:70. Домакинът на надпреварата изигра силна последна четвърт, за да откаже варненци от опитите за обрат, пише BGbasket.com.

Даниел Асенов спечели европейската титла в Харков

Събота, 24 Юни 2017г. 17:57ч.

daniel-asenov-victoryБоксьорът Даниел Асенов спечели европейската титла за мъже в категория до 52 кг в шампионата в Харков, Украйна. Във финалната среща възпитаникът на тунджанската боксова школа победи по точки англичанина Дийн Фаръл с 3:2 съдийски гласа – 29:28, 28:29, 30:27, 27:30, 29:28.

Десет медала за стрелците от Държавното първенство

Четвъртък, 22 Юни 2017г. 07:13ч.

strellcyМладите състезатели от ямболския клуб по спортна стрелба спечелиха десет призови отличия в приключилото Държавното първенство с малокалибрено оръжие в Търговище. Нашите се представиха във всички дисциплина на стрелбата с пистолет и защитиха позициите си на водещ център в страната. Две шампионски титли добави към своята колекция Атанас Чакалов, шампион е и Димитър Драголов, златен медал отборно спечелиха при момчетата Петко Митев, Калоян Калчев и Пламен Симеонов.

Танцьорите от "Тандем" носят злато от Варна

Сряда, 17 Май 2017г. 14:51ч.

01-sp.tancМладите таланти от Клуба по спортни танци „Тандем“ спечелиха две шампионски титли и комплект сребърни медали в Държавното първенство във Варна в края на миналата седмица. Мирослав Бонев и Емилия Джелебова станаха държавни шампиони в латиноамериканските танци в категория “Младежи”. Така двамата спечелиха и правото да представят България на световното първенство в Испания през октомври. Атанас Атанасов и Ивайла Мечева станаха финалисти в категория до 21 години - латина и девети в категория “Младежи”.

Силен футболен турнир на стадиона в Кабиле

Сряда, 19 Април 2017г. 12:00ч.

foot-CocaСпортният комплекс в село Кабиле е домакин на регионален футболен турнир за деца до 12-годишна възраст за Купата на Асоциацията на българските футболисти. Двубоите са в сряда и четвъртък, в тях ще се включат осем детски състава – ОФК „Ямбол 2004“, ОФК „Елхово“, ФК „Стралджа 2015“ и отбори от футболните клубове в Лозенец, Чарган, Безмер, Тенево и Кукорево. Финалът е на 20 април (четвъртък) от 12.00 на стадиона в Кабиле.