Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

"Тандем" - в десетата година след началото

Петък, 29 Декември 2017г. 09:38ч.

naidenov-sedovaДве шампионски титли на България в категория младежи и сеньори, вицешампионска титла за сеньори, няколко двойки - финалисти в първенствата на страната и полуфиналисти при деца до 11 години, призови места на световния подиум. Такава бе изминалата година за Клуба по спортни танци „Тандем“. През 2017г. "Тандем" организира и международен турнир, кръг от световните серии WDSF "Golden Sands Open - Златни Пясъци. Сега клубът по спортни танци се подготвя да отбележи десет години от създаването си.

Продължение...

Младите стрелци от Ямбол с нов успех в Смедерево

Сряда, 29 Ноември 2017г. 09:26ч.

11-29-strelciСъстезателите на Стрелкови клуб “Диана” Ямбол записаха поредното си силно представяне в престижния международен турнир в сръбския град Смедерево. Нашите момчета завоюваха един сребърен, три бронзови  медала и купата за второто място в отборното класиране при юношите  в стрелбата 60 изстрела с пневматичен пистолет на 10 метра. В първия ден на тридневния турнир Атанас Чакалов спечели сребро при юношите до 20 години.

Силен ямболски пистолет в турнира "Диана 2017"

Вторник, 10 Октомври 2017г. 09:55ч.

sTrelbaЗа трета поредна година Стрелкови клуб „Диана“ - Ямбол проведе Държавен турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Диана 2017“, информира треньорът на ямболските стрелци Георги Стоянов. В дисциплините пневматичен пистолет и пушка участваха над 40 стрелци от осем клуба в страната във всички възрастови групи. Състезателите на Стрелкови клуб „Диана“ се представиха отлично в пистолетните дисциплини.

Юлияна Янева е световна вицешампионка

Петък, 04 Август 2017г. 13:49ч.

08-04-yanevaНовата надежда на българската школа по борба Юлияна Янева, която върви по стъпките на Станка Златева, загуби спора за златния медал в Световното първенство за девойки в Тампере в своята категория до 63 килограма. Юлияна завоюва вицешампионската титла и сребърен медал за България, след като отстъпи във финалния двубой на американката Мая Габриел Нелсън. Родената в село Кукорево спортистка, възпитаничка на СК „Борба и самбо“ Ямбол, стигна до финала след победи над съпернички от Монголия и Казахстан в квалификациите и срещу полякинята Александра Волжинска в полуфинала. В края на юни нашето момиче спечели и бронзов медал на европейското първенство за девойки.

Шампионска титла за момчетата на "Тунджа" Ямбол

Събота, 01 Юли 2017г. 20:01ч.

basket-publika0Младите баскетболисти на "Тунджа" (Ямбол) са новите шампиони на страната при момчетата до 14 години. Ямболският тим спечели в зала "Диана" финала срещу "Черно море Тича" с 84:70. Домакинът на надпреварата изигра силна последна четвърт, за да откаже варненци от опитите за обрат, пише BGbasket.com.