Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Д. Асенов е полуфиналист в Еврошампионата за младежи

Понеделник, 20 Март 2017г. 12:03ч.

daniel-asenov-victoryДаниел Асенов си осигури най-малко бронзов медал от Европейското първенство по бокс за младежи до 22 години, което се провежда в Браила. Следобед от 17.00 часа възпитаникът на БК "Априлец" - Бояджик ще боксира на полуфинал срещу италианеца Кристиан Зара в категория до 52 килограма. Съперници в другата полуфинална среща са Габриел Ескобар от Испания и Уйлям Коули от Великобритания.

Продължение...

Среща в Ямбол на най-добрите в канадската борба

Петък, 10 Март 2017г. 16:00ч.

zala-diana-1Ямбол ще бъде домакин на XXI Държавно първенство по канадска борба, което ще се проведе от 17 до 19 март в спортна зала „Диана“. Сили ще мерят спортисти от всички дивизии - мъже, жени, юноши и девойки, хора с увреждания, ветерани. В събота, 18 март, в 12.00 часа турнирът започва с борбите на лява ръка, а в неделя от 09.30 часа ще се проведат битките на дясна ръка. Състезанието ще е генерална репетиция за най-добрите ни борци за европейското първенство в полския град Катовице, което ще се състои от 13 до 21 май.

Шеста загуба за баскетболистите в шампионата

Четвъртък, 22 Декември 2016г. 20:26ч.

basketvarbahov01300Баскетболистите на Ямбол посрещат Коледа на предпоследно място във временното подреждане на шампионата в Националната баскетболна лига. В зала „Балканстрой“ в Плевен в четвъртък вечер нашият отбор загуби от „Спартак“ с 66 : 92. Николай Върбанов завърши с 18 точки и девет борби, Венцислав Петков записа 12 точки за екипа на Ямбол. За победителите с най-сериозен принос – по 21 точки са добре познатият на ямболската публика Димитър Маринчешки, както и Константин Коев.

Бонев и Джелебова с престижно класиране в Рига

Сряда, 21 Декември 2016г. 16:56ч.

RIGAМирослав Бонев и Емилия Джелебова от Kлуб по спортни танци "Тандем" стигнаха до полуфинал на световното първенство по спортни танци в категория младежи - латиноамерикански танци. Турнирът се проведе в Рига през последния уикенд.

Млади стрелци от Ямбол печелят медали в Сърбия

Сряда, 30 Ноември 2016г. 19:47ч.

strelbataОтлични резултати постигнаха младите състезатели на Стрелкови клуб „Диана“ Ямбол в силния международен турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие в сръбския град Смедерево. Нашите момчета спечелиха сребърен медал в индивидалната надпревара и бронзово отличие в отборното класиране на Grand Prix Smederevo Walther Youth Cup 2016.