Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Злато за Атанас Чакалов в словашкия град Нитра

Неделя, 13 Ноември 2016г. 10:26ч.

11-13-chakalov-1Състезателят по спортна стрелба Атанас Чакалов, една от големите надежди на ямболския спорт, спечели златен медал в силния международен турнир „Олимпийски надежди“ в словашкия град Нитра. Чакалов стана шампион в дисциплината 10 метра с въздушен пистолет за младежи. На финала той елиминира украинеца П. Крепостняк.

Продължение...

Бонев - Джелебова с бронз в Откритото първенство на Русия

Вторник, 01 Ноември 2016г. 15:33ч.

tanci-diana-cupНай-добрата ни танцова двойка Мирослав Бонев – Емилия Джелебова спечели бронз за България в големия международен турнир по спортни танци Russian Open Championship 2016. Ямболският тандем завърши трети в категорията за младежи, информират треньорите в Клуб "Тандем" Георги Найденов и Олга Седова. Първи са представителите на Русия, които са и действащите европейски шампиони в латиноамериканските танци.

Бонев и Джелебова със злато и от Унгария

Вторник, 27 Септември 2016г. 13:07ч.

14508602 1391612760881242 1157582912 nЯмболският дует в спортните танци Мирослав Бонев и Емилия Джелебова продължават успешното си представяне на международния подиум. Талантите се завръщат с шампионска титла при младежите от силния турнир в унгарския град Кистелек, включен в сериите от световната ранглиста. Така Бонев и Джелебова вече са на 15-о място в ранглистата, успехът им в Унгария е осмата шампионска титла, която печелят през годината.

Силно ямболско представяне на Балканиадата в Струмица

Вторник, 13 Септември 2016г. 15:07ч.

09-13-strumica-1Ямболските представители в националните отбори по спортно ориентиране записаха престижно класиране и се връщат с една дузина медали от стартовете в шампионата на държавите от Югоизточна Европа, който се проведе в македонския град Струмица. Клубът по спортно ориентиране „Диана“ бе представен от Ния Георгиева при девойките до 16 години, Пламен Георгиев – младежи до 18 години и Милен Драгоев в групата на мъжете над 45 години.

Точен мерник за ямболци в Стара Загора

Вторник, 13 Септември 2016г. 08:24ч.

20160910 123317С три златни и два сребърни медала се върнаха състезателите на Стрелкови клуб „Диана“ от държавния турнир по спортна стрелба с малокалибрено оръжие в Стара Загора. Отлично представяне записа Димитър Драголов, той е с две първи места в бързата стрелба с пистолет и спортен пистолет при юношите.