Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Силни стартове на ориентировачите край Троян

Понеделник, 20 Юни 2016г. 17:07ч.

kso Diana 2ri TroianС осем отличия се върнаха в града младите надежди от Клуба по спортно ориентиране „Диана“ от държавното първенство край Троян. Турнирът бе за възрастовите групи от 12 до 18 години. В индивидуалните стартове Пламен Георгиев (М-18) се окичи със сребърен медал в спринта, а в дългата дистанция Ния Георгиева (Ж-16) завоюва бронзово отличие.

Продължение...

Отличен мерник на ямболските стрелци в Стара Загора

Понеделник, 16 Май 2016г. 08:19ч.

01-strelbiСтрелкови клуб „Диана“ Ямбол спечели три шампионски титли, едно второ и едно трето място в Държавния турнир по спортна стрелба с малокалибрено оръжие в Стара Загора. Отлично се представи Атанас Чакалов, който се изкачи на първо място в дисциплините бърза стрелба с пистолет, в пистолет свободен образец на 50м и спортен пистолет при юношите. В стрелбата 30+30 спортен пистолет при юношите крайното класиране оформиха трима състезатели на Стрелкови клуб „Диана“ Ямбол - Атанас Чакалов, Димитър Драголов и Петко Турлаков.

Нов успех за най-добрата ни танцова двойка

Понеделник, 09 Май 2016г. 15:17ч.

01bo-djelebTанцовата двойка от ямболския клуб по спортни танци "Тандем" Мирослав Бонев и Емилия Джелебова записа блестящо представяне в поредния си силен турнир. На XIII-та World Dance Olympiad в Москва, кръг от световните серии на WDSF, двамата завоюваха бронзови медали при младежите в латиноамериканските танци. В тази възрастова група конкуренцията беше много силна, участваха 80 двойки, сред тях и седем танцови дуета от световния Топ 50.

Асенов е все по-близо до Олимпиадата в Рио

Четвъртък, 14 Април 2016г. 13:08ч.

daniel-asenov-victoryГолямата надежда на българския бокс Даниел Асенов се класира за полуфиналите на олимпийския квалификационен турнир за игрите в Рио де Жанейро, който се провежда в турския град Самсун. Във вечерния сеанс в сряда европейският шампион в категория до 52 кг Даниел Асенов победи по точки Автандил Чубабрия от Грузия. “Даниел бе безапелационен”, заяви президентът на българската федерация по бокс Красимир Инински.

Асенов се класира за втория кръг на Олимпийската квалификация в Самсун

Вторник, 12 Април 2016г. 05:44ч.

Daniel AsenovЕвропейският шампион Даниел Асенов започна с победа участието си в Олимпийската боксова квалификация в турския град Самсун. В първия кръг на турнира в своята категория до 52 кг късно в понеделник Асенов надигра с 3 : 0 съдийски гласа молдовеца Александър Рисчан.