Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Нов успех за най-добрата ни танцова двойка

Понеделник, 09 Май 2016г. 15:17ч.

01bo-djelebTанцовата двойка от ямболския клуб по спортни танци "Тандем" Мирослав Бонев и Емилия Джелебова записа блестящо представяне в поредния си силен турнир. На XIII-та World Dance Olympiad в Москва, кръг от световните серии на WDSF, двамата завоюваха бронзови медали при младежите в латиноамериканските танци. В тази възрастова група конкуренцията беше много силна, участваха 80 двойки, сред тях и седем танцови дуета от световния Топ 50.

Продължение...

Асенов е все по-близо до Олимпиадата в Рио

Четвъртък, 14 Април 2016г. 13:08ч.

daniel-asenov-victoryГолямата надежда на българския бокс Даниел Асенов се класира за полуфиналите на олимпийския квалификационен турнир за игрите в Рио де Жанейро, който се провежда в турския град Самсун. Във вечерния сеанс в сряда европейският шампион в категория до 52 кг Даниел Асенов победи по точки Автандил Чубабрия от Грузия. “Даниел бе безапелационен”, заяви президентът на българската федерация по бокс Красимир Инински.

Асенов се класира за втория кръг на Олимпийската квалификация в Самсун

Вторник, 12 Април 2016г. 05:44ч.

Daniel AsenovЕвропейският шампион Даниел Асенов започна с победа участието си в Олимпийската боксова квалификация в турския град Самсун. В първия кръг на турнира в своята категория до 52 кг късно в понеделник Асенов надигра с 3 : 0 съдийски гласа молдовеца Александър Рисчан.

Злато от Варна за Клуба по спортни танци "Тандем"

Четвъртък, 07 Април 2016г. 10:44ч.

P4021856Ямболските двойки в спортните танци от Клуб „Тандем“ се завърнаха с две шампионски титли от Международния турнир „Varna Cup 2016“ в морската ни столица. Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечелиха своята поредна титла в групата при младежите с ранг WDSF - кръг от световната ранглиста. Двамата участваха и в групата над 19 години, където стигнаха до полуфинала – най-доброто българско класиране в латиноамериканските танци.

Бронз за Бонев - Джелебова от Балканиадата в Монтана

Вторник, 22 Март 2016г. 15:18ч.

WP 20160319 22 24 43 ProТанцовата двойка от Ямбол Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечели бронзови медали в турнира „Montana Open 2016“. XI-то издание на турнира по спортни танци в град Монтана, в което участваха дуети от почти всички балкански държави, както и от Беларус, Израел и Молдова, тази година бе с ранг на Балканска купа. Мирослав и Емилия излязоха в спортна зала „Младост“ заедно с още 29 танцови дуети.