Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Злато от Варна за Клуба по спортни танци "Тандем"

Четвъртък, 07 Април 2016г. 10:44ч.

P4021856Ямболските двойки в спортните танци от Клуб „Тандем“ се завърнаха с две шампионски титли от Международния турнир „Varna Cup 2016“ в морската ни столица. Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечелиха своята поредна титла в групата при младежите с ранг WDSF - кръг от световната ранглиста. Двамата участваха и в групата над 19 години, където стигнаха до полуфинала – най-доброто българско класиране в латиноамериканските танци.

Продължение...

Бронз за Бонев - Джелебова от Балканиадата в Монтана

Вторник, 22 Март 2016г. 15:18ч.

WP 20160319 22 24 43 ProТанцовата двойка от Ямбол Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечели бронзови медали в турнира „Montana Open 2016“. XI-то издание на турнира по спортни танци в град Монтана, в което участваха дуети от почти всички балкански държави, както и от Беларус, Израел и Молдова, тази година бе с ранг на Балканска купа. Мирослав и Емилия излязоха в спортна зала „Младост“ заедно с още 29 танцови дуети.

Злато за Даниел Асенов и в турнира "Странджа"

Неделя, 28 Февруари 2016г. 10:38ч.

01-aprilcci QVgaБоксовата надежда на България Даниел Асенов спечели заслужен златен медал и от 67-то издание на международния боксов турнир „Странджата“, който се проведе в зала „Универсиада“. Златото на Даниел, с което той записа името си в историята на най-стария боксов турнир у нас, потвърждава, че тунджанският клуб „Априлец“ е сериозна школа и успехите на неговите възпитаници в голяма степен се дължат на добрата организация и треньорско майсторство в клуба.

Силно ямболско присъствие в шампионата по спортна стрелба

Петък, 12 Февруари 2016г. 11:37ч.

streelbaБорис Кукучев, Красимир Стоянов и Димитър Събев от Стрелкови клуб „Диана“ Ямбол спечелиха второ място в отборното класиране на Държавното първенство по спортна стрелба с въздушно оръжие от 10 метра. В конкуренцията на общо 60 участници, нашият състав отстъпи титлата си от миналата година с две точки разлика след отбора на „Дунав“ Русе и на точка пред състава на ЦСКА. При юношите старша възраст с пистолет поредния си златен медал спечели Атанас Чакалов, постигнал първи резултат в квалификациите 561 точки. Вторият в дисциплината Свилен Гергов АП Спорт  записа 552 т. Aтанас Чакалов потвърди високата си класа и завърши първи и във финала с 190.2 точки.

Ямбол срещу Самоков за Купа България

Вторник, 09 Февруари 2016г. 13:38ч.

basket-16-10"Рилски спортист“ Самоков е съперник на Ямбол в четвъртфинал от турнира за баскетболната Купа на България при мъжете. Жребият за турнира, който ще се проведе от 18 до 21 февруари в Ботевград, беше изтеглен в сградата на Министерството на спорта. Двубоят на ямболските баскетболисти е на 19 февруари от 17.00 часа.