Red Purple Black Blue
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Злато за Даниел Асенов и в турнира "Странджа"

Неделя, 28 Февруари 2016г. 10:38ч.

01-aprilcci QVgaБоксовата надежда на България Даниел Асенов спечели заслужен златен медал и от 67-то издание на международния боксов турнир „Странджата“, който се проведе в зала „Универсиада“. Златото на Даниел, с което той записа името си в историята на най-стария боксов турнир у нас, потвърждава, че тунджанският клуб „Априлец“ е сериозна школа и успехите на неговите възпитаници в голяма степен се дължат на добрата организация и треньорско майсторство в клуба.

Продължение...

Силно ямболско присъствие в шампионата по спортна стрелба

Петък, 12 Февруари 2016г. 11:37ч.

streelbaБорис Кукучев, Красимир Стоянов и Димитър Събев от Стрелкови клуб „Диана“ Ямбол спечелиха второ място в отборното класиране на Държавното първенство по спортна стрелба с въздушно оръжие от 10 метра. В конкуренцията на общо 60 участници, нашият състав отстъпи титлата си от миналата година с две точки разлика след отбора на „Дунав“ Русе и на точка пред състава на ЦСКА. При юношите старша възраст с пистолет поредния си златен медал спечели Атанас Чакалов, постигнал първи резултат в квалификациите 561 точки. Вторият в дисциплината Свилен Гергов АП Спорт  записа 552 т. Aтанас Чакалов потвърди високата си класа и завърши първи и във финала с 190.2 точки.

Ямбол срещу Самоков за Купа България

Вторник, 09 Февруари 2016г. 13:38ч.

basket-16-10"Рилски спортист“ Самоков е съперник на Ямбол в четвъртфинал от турнира за баскетболната Купа на България при мъжете. Жребият за турнира, който ще се проведе от 18 до 21 февруари в Ботевград, беше изтеглен в сградата на Министерството на спорта. Двубоят на ямболските баскетболисти е на 19 февруари от 17.00 часа.

10 000 лева премия за Даниел Асенов

Вторник, 02 Февруари 2016г. 11:07ч.

01-02-daniel-asenov-nagradaПремии на стойност 200 000 лева, осигурени от Българския спортен тотализатор, получиха най-добрите спортисти и треньори за 2015 година на церемонията на Министерството на младежта и спорта „Нощта на шампионите".