Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Топ: Свободни работни места в Бюро по труда - Ямбол - Вторник, 22 Януари 2013г. 10:01ч.
Топ: Културен календар на Община Ямбол - Сряда, 20 Юни 2012г. 12:00ч.
Топ: НТС - Ямбол - предстоящи курсове - Понеделник, 14 Ноември 2011г. 13:24ч.
Топ: ВиК авариите днес, запасете се (и с търпение) - Четвъртък, 04 Ноември 2010г. 08:06ч.
HABITAT-TUNDJA-banner
Вие сте тук: Зона Ямбол Спорт

Спорт

Баскетболният Ямбол с нова шампионска титла при юношите (U 19)

Четвъртък, 12 Май 2022г. 15:49ч.

basket-publika0Младите баскетболисти на Ямбол са новите шампиони на България при юношите до 19 години. Съставът на „Тунджа“-  Ямбол спечели безапелационно пред близо 900 зрители в зала 'Диана" финалния мач от държавното първенство с 98 : 69 срещу „БУБА Баскетбол“ София.

Продължение...

Момчетата от ФК "Ямбол 1915" спечелиха Купа "Coca-Cola"

Петък, 06 Май 2022г. 12:56ч.

DSC00503Момчетата на ФК "Ямбол 1915" спечелиха детския футболен турнир за Купата на "Кока-Кола", който се проведе на градския стадион в Ямбол. Надпреварата е част от националната програма „Децата и футболът” и бе организирана от Асоциацията на българските футболисти, със съдействието на Българския футболен съюз.

Купа "Овергаз" в Ямбол от петък в зала "Диана"

Сряда, 27 Април 2022г. 16:03ч.

02-overgassВ края на седмицата - от 29 април до 1 май, от петък до неделя включително, в Ямбол ще се проведе баскетболният турнир „Купа Овергаз“ за момчета до 14-годишна възраст. Състезанието ще бъде в зала „Диана“. Двубоите започват на 29 април, петък, в 08:30 часа.

Футболният турнир "Проф. Нойков" определи призьорите

Четвъртък, 21 Април 2022г. 14:02ч.

05- footbal-tournirЧетири училища от града се включиха в детския футболен турнир „Професор Нойков“, който се проведе под патронажа на Община Ямбол на спортното игрище „Ямбол 1915“ в комплекс „Златен рог“. Тази година Община Ямбол подготви и специална „преходна“ купа на шампионите в турнира. Тя ще бъде връчена на 13 май по време на официалната церемония в зала „Диана“, когато ще бъдат отличени всички победители от ученическите спортни игри в града.

"Киокушин" - Ямбол с шестима шампиони в турнир в Габрово

Сряда, 30 Март 2022г. 12:07ч.

04- senseatВъзпитаниците на Спортен клуб „Киокушин“ – Ямбол спечелиха шест златни, четири сребърни и четири бронзови медала в състезанието по киокушинкай - Национална купа „Габрово“. Турнирът в Габрово беше организиран от Българската федерация по киокушинкай.