22.4 C
Ямбол
15:06 | петък, 12 юни, 2026
_HTML5 Canvas-yambol
НачалоЯмболИнституцииКампанията "Пази и мен!" в Ямбол

Кампанията „Пази и мен!“ в Ямбол

На 27 април в рамките на кампанията на Областната Дирекция на МВР – Ямбол за безопасност на движението „Пази и мен!” предстоят няколко прояви, съобщават от полицията. В 10.30 часа пред сградата на КАТ на ул. “Търговска” ще бъдат изложени снимки от тежки пътно-транспортни произшествия, а деца от школата “За моята безопасност” при ОУ “Д. Дебелянов” ще раздават превантивни материали – “Наръчник за безопасност на движението” и листовки-обръщение към всички участници в движението. От 11.00 часа на няколко кръстовища в града ще се извършват превантивни проверки на МПС, към участниците в движението ще бъдат отправени препоръки от полицейски служители и шестокласници от школата “За моята безопасност”. Превантивни материали ще се раздават във всички общини на Ямболска област. В 14.00 часа в Областна дирекция на МВР – Ямбол ще бъде открита изложба от детски русунки на тема “Пази и мен!” и ще бъдат връчени награди на отличилите се в конкурса. Кампанията се провежда за трета поредна година и е инициирана по повод първия общ европейски ден за пътна безопасност, отбелязан на 27 април 2007 г.

ПОДОБНИ СТАТИИ
Реклама

НАЙ-четени

Ямбол
умерен дъжд
22.4 ° C
22.4 °
22.4 °
66 %
5.3kmh
100 %
пт
23 °
сб
20 °
нд
25 °
пн
29 °
вт
30 °

Последвайте ни

16,224ПоследователиХаресай
3,963АбонатиАбонирай се