19 C
Ямбол
23:06 | сряда, 10 юни, 2026
_HTML5 Canvas-yambol
НачалоЯмболКримиПрибраха двама апаши в ареста

Прибраха двама апаши в ареста

Две криминални престъпления са разкрили ямболските полицаи през вчерашния ден. В хода на работа служителите на реда са установили, че Д.В. на 30 г. от Ямбол е извършил кражба на мобилен телефон от кабинет в сградата на НОИ – Ямбол. Посегателството е извършено на 28 юни около 09.30 часа. Мъжът е криминално проявен и осъждан.  На 3 юли в РУ Полиция – Ямбол е получено заявление от 37-годишна жителка на областния град, че същия ден от дома й на ул. „Панайот Хитов” е извършена кражба на 190 лева и сребърна юбилейна монета от 1 долар. По данни на заявителката в жилището е проникнато през отворен прозорец. След проведени оперативно-издирвателни мероприятия е разкрит авторът на деянието – Т.И. на 20 г., криминално проявен и осъждан, жител на град Ямбол. Случаите се разследват в РУ “Полиция” – Ямбол.

ПОДОБНИ СТАТИИ
Реклама

НАЙ-четени

Ямбол
ясно небе
19 ° C
19 °
19 °
75 %
3kmh
0 %
ср
19 °
чт
26 °
пт
23 °
сб
22 °
нд
24 °

Последвайте ни

16,224ПоследователиХаресай
3,963АбонатиАбонирай се