Ямболската танцова двойка Мирослав Бонев и Емилия Джелебова спечели XX-ия юбилеен международен турнир по спортни танци „Купа Спартак“ в Москва, съобщи треньорът на клуба Георги Найденов. Това е първата българска двойка, която печели престижен турнир в руската столица в категория юноши старша възраст. Танцовата двойка от клуб по спортни танци „Тандем“ Ямбол се състезаваше с над 40 танцови двойки.
Сега старши-треньорите на дуета Георги Найденов и Олга Седова усилено подготвят Бонев и Джелебова за предстоящото Световно първенство, което стартира на 19 декември в Рига – Латвия.
