На 14 януари в 02.30 часа от телефон 112 е получен сигнал, че на ул. „Хан Кубрат“ в Ямбол, на метри от сградата на Областната дирекция на МВР, гори лек автомобил. Отзовалите се на сигнала полицейски автопатрул и екип огнеборци са установили, че гори лек автомобил „БМВ 320”, собственост на млада жена. Огънят е обгорил и задната част на паркиран в близост лек автомобил „Хонда“. Пожарът е загасен от екип на РС ПБЗН-Ямбол.
Нанесени са значителни материални щети по БМВ-то. Причините за възникване на пожара са в процес на установяване. По случая е образувано досъдебно производство в РУ Ямбол.
