Здравеопазването е ахилесовата пета на това управление, ще продължим да питаме и да изискваме адекватна политика от здравното министерство и от този министър. Това заяви в в клуба на БСП в Ямбол народният представител Атанас Мерджанов в коментар за резултатите от първия вот на недоверие към правителството, гласуван през миналата седмица.
Дебатът разкритикува скандалните нарушения на законодателството, но и липсата на цялостна визия за развитието на сектора, каза Мерджанов. Резултатите от вота са красноречиви и за спадналото доверие към правителството, посочиха от БСП – Лява България.
