Община „Тунджа” удостои за поредна година със стипендии и еднократно финансово стимулиране ученици и студенти с постигнати високи резултати в образованието, културата, изкуствата и спорта. В конферентната зала бяха кметът на община „Тунджа” Георги Георгиев, заместник-кметовете Станчо Ставрев, Ели Василева, Георги Чалъков и секретарят Андон Кръстев.
В приветствието си към присъстващите ученици, студенти, учители и родители кметът на община „Тунджа” Георги Георгиев наблегна на факта, че за девета поредна година, със средствата събрани от благотворителност, се раздават стипендии и еднократно финансово стимулиране на най-успешните в образованието, културата, изкуствата и спорта учащи. Броят на подкрепените младежи през годините вече е над 1350. С послание за развитие и надграждане на уменията и знанията, с чувство за принадлежност към община „Тунджа“, която винаги е редом до тях, кметът Георгиев завърши приветствието си към всички 104 отличени млади хора, удостоени на настоящата сесия с еднократно финансово стимулиране. Свидетелствата за присъдените стипендии и еднократно финансово стимулиране бяха раздадени от Георги Георгиев – кмет на община „Тунджа”.
