Първи юни – Международният ден на детето, беше отбелязан вълнуващо и в село Победа. Празникът бе организиран от Кметство село Победа и Народно читалище „Васил Левски – 1931”. Децата от група „Здравец” – село Победа, ръководени от своите учителки – г-жа Нели Георгиева и г-жа Пенка Гочева, заедно с други малчугани от селото, отпразнуваха събитието с детски рисунки върху асфалт и забавни игри.
За участниците в празника беше осигурена почерпка от кметството и от председателя на читалищното настоятелство Съби Иванов. Прекрасният слънчев предиобед допринесе допълнително за чудесното настроение. Честит празник, скъпи деца !
Детски празник в село Победа
ПОДОБНИ СТАТИИ
