Д-р Райно Георгиев беше преизбран за областен координатор на Младежкото обединение на БСП. Това стана на проведеното първо заседание на новосформирания Областен съвет на Младежкото обединение в Ямболска област.
В него взеха участие общинските председатели на младежките структури, членовете на Националния съвет на младежкото обединение, общински съветници и кметове от общините Ямбол, Елхово,Тунджа, Стралджа и Болярово. На заседанието бяха отчетени и обсъдени дейността, успехите, Проблемите и добрите практики на младежите на БСП през отчетния период.
