20.8 C
Ямбол
20:06 | събота, 13 юни, 2026
_HTML5 Canvas-yambol
НачалоРегионСтралджаСофийско Волво катастрофира на магистралата

Софийско Волво катастрофира на магистралата

lineika-300Водач на лек автомобил от София е настанен в тежко състояние в МБАЛ „Св. Пантелеймон“ след катастрофа в ямболския участък на магистралата. На 14 юни около 14.50 на км. 296 от аутобана, в посока за София, е настъпило пътно-транспортно произшествие, при което  лек автомобил „Волво”, управляван от 56-годишен мъж от София, напуска пътното платно и се преобръща в отводнителната канавка в дясно по посока на движение.

Вследствие на инцидента е пострадал водачът, транспортиран и настанен за лечение в МБАЛ Ямбол в тежко състояние, с опасност за живота. По случая в Районно управление Стралджа е образувано досъдебно производство.

ПОДОБНИ СТАТИИ
Реклама

НАЙ-четени

Ямбол
предимно облачно
20.8 ° C
20.8 °
20.8 °
65 %
3.8kmh
81 %
сб
20 °
нд
25 °
пн
29 °
вт
28 °
ср
26 °

Последвайте ни

16,224ПоследователиХаресай
3,963АбонатиАбонирай се