Два сигнала за възникнали пожари са постъпили през изминалата нощ в полицията в Ямбол. На 18 юли около 23.30 от тел. 112 е получен сигнал, че в комплекс „Бенковски” гори лек автомобил „Пежо 206”. Огънят е загасен от един екип огнеборци. Нанесени са материални щети в задната част на автомобила.
Час по-късно пожарникарите са се отзовали на сигнал за пожар на лек автомобил „Мицубиши Паджеро” в комплекс „Граф Игнатиев”. Огънят е нанесъл поражения в предната част на джипа. Двата автомобила са собственост на 39-годишна жителка на Ямбол. Извършени са огледи на местопроизшествията. Работата по разследване на случаите продължава в рамките на образуваните досъдебни производства.
