Ямболският дует в спортните танци Мирослав Бонев и Емилия Джелебова продължават успешното си представяне на международния подиум. Талантите се завръщат с шампионска титла при младежите от силния турнир в унгарския град Кистелек, включен в сериите от световната ранглиста. Така Бонев и Джелебова вече са на 15-о място в ранглистата, успехът им в Унгария е осмата шампионска титла, която печелят през годината.
Дуетът записа много добро представяне и в по-горната възрастова група – състезатели над 19 години. Те се класираха на полуфинал, като заеха почетното 9 място и вече са трети сред българските дуети в световната ранглиста в тази възраст.
