Начало Новини Приветствие на Кмета на Община Тунджа за Деня на българската община

Приветствие на Кмета на Община Тунджа за Деня на българската община

g-georgiev-kmet-tundja-2Уважаеми жители и приятели 
на община „Тунджа”,
За мен е удоволствие да Ви поздравя по повод 12 октомври-Деня на българската община! На тази дата през 1882г. в Държавен вестник е публикуван първият „Закон за общините и градското управление“ и в него за първи път се регламентира дейността на общинските съвети, на кметовете и техните помощници.

В ден като този, ние с благодарност се обръщаме назад, за да отдадем своята почит и уважение към нашите предшественици. И днес, запазвайки приемствеността, влагаме своя труд, умения и талант за развитието на община „Тунджа“, която заема своето достойно място сред общините в Република България. Първостепенна задача в ежедневните ни действия е да работим  за  благоденствието на хората от нашата община и да стимулираме тяхната обществена ангажираност и отговорност. Поздравявам и всички Вас, служители в общинската администрация, кметове и кметски наместници, общински съветници, които със своята работа утвърждавате авторитета и ролята на местната власт и се грижите за достойния живот на нашите жители! Уверен съм, че с обединени усилия, воля и професионализъм, ще работим и занапред за бъдещето и просперитета на община „Тунджа“! 
Приемете моите пожелания за здраве, щастие и успехи във всичките Ви начинания! 
Честит празник!
С уважение,
Георги Георгиев
Кмет на Община „Тунджа“

НЯМА КОМЕНТАРИ

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Exit mobile version