Благотворителна акция за подпомагане на хора с ниски пенсии, с увреждания и самотно живеещи възрастни започна в село Бояджик. Ще бъдат подпомогнати 53-ма жители на селото с хранителни пакети, които включват боб, захар, олио, брашно и макаронени изделия. Инициативата е на Михаил Шевкенов, собственик на земеделска къща „Аграрика“, като благотворителното дело ще се осъществи с подкрепата на кмета на община „Тунджа“ Георги Георгиев.
На пресконференция в община „Тунджа” кметът на Бояджик Елена Маджарова, изрази своята благодарност към кмета на общината Георги Георгиев и към Михаил Шевкенов за подкрепата и съпричастността им към нуждаещите се жители на селото. Тя им пожела здраве и успехи, както в личен, така и в професионален план.
