Благотворителен концерт за набиране на средства за международния турнир „WDSF Diana Cup 2016“ организира Клубът по спортни танци „Тандем“. Благотворителната вечер, в която се очаква да се включат танцови двойки от клуба от всички възрастови групи, е в петък от 18.30 в ресторант „Тунджа“.
Петият Международен турнир предстои на 26 ноември в спортна зала „Диана“. Междувременно най-добрите танцьори на клуба Мирослав Бонев и Емилия Джелебова продължават с победите на международния подиум. Ямболският тандем безапелационно спечели златните медали в международния турнир в руския град Дзерджинск, проведен през последния уикенд. Това е рекордна девета шампионска титла за Бонев – Джелебова през годината. Състезанието бе пореден кръг от сериите в Световната ранглиста.
Клуб „Тандем“ организира благотворителна вечер
ПОДОБНИ СТАТИИ
