Служител на „Водоснабдяване и канализация“ пострада по време на работа и е настанен за лечение в болницата, съобщиха от полицията. На седми декември в 12.35 на тел.112 в ОДМВР Ямбол е постъпил сигнал за възникнала трудова злополука до блок 51 в ямболския комплекс ”Възраждане”.
На място е изяснено, че при качване на пътно-строителна машина върху платформа, собственост на местното водопреносно дружество, е пострадал 32-годишен работник. Екип на Спешна помощ e транспортирал пострадалия в МБАЛ – Ямбол, където е настанен за лечение с множество травми. По случая в РУ Ямбол е образувано досъдебно производство.
Работник от „Ве и Ка“ в болница след трудова злополука
ПОДОБНИ СТАТИИ
