19.2 C
Ямбол
21:06 | сряда, 17 юни, 2026
_HTML5 Canvas-yambol
НачалоЯмболИнституцииРаботник от "Ве и Ка" в болница след трудова злополука

Работник от „Ве и Ка“ в болница след трудова злополука

lineika-shevroletСлужител на „Водоснабдяване и канализация“ пострада по време на работа и е настанен за лечение в болницата, съобщиха от полицията. На седми декември в 12.35 на тел.112 в ОДМВР Ямбол е постъпил сигнал за възникнала трудова злополука до блок 51 в ямболския комплекс ”Възраждане”.

На място е изяснено, че при качване на пътно-строителна машина върху платформа, собственост на местното водопреносно дружество, е пострадал 32-годишен работник. Екип на Спешна помощ e транспортирал пострадалия в МБАЛ – Ямбол, където е настанен за лечение с множество травми. По случая в РУ Ямбол е образувано досъдебно производство.

ПОДОБНИ СТАТИИ
Реклама

НАЙ-четени

Ямбол
облачно
19.2 ° C
19.2 °
19.2 °
80 %
0.4kmh
100 %
ср
19 °
чт
25 °
пт
25 °
сб
27 °
нд
28 °

Последвайте ни

16,224ПоследователиХаресай
3,963АбонатиАбонирай се