Всички 45 училища на територията на Ямболска област започнаха нормален учебен процес след ваканцията. Това съобщи за zonayambol.com Стойко Стойков, началник отдел „Инспектиране и организационно-методическа дейност“ в Регионалното управление на образованието.
Директорите на учебни заведения от региона не съобщават за проблеми с отоплението на учебните сгради, няма информация и за закъснения в транспортното обслужване на училищната мрежа.
Всички училища в региона подновиха учебния процес
ПОДОБНИ СТАТИИ
