Всички училища в Ямболска област остават затворени до петък (13 януари), областта остава в грипна епидемия. Това реши Регионалната комисия за борба с грипа и острите респираторни заболявания. В понеделник са регистрирани нови 104 случая на остри респираторни инфекции, във вторник заболелите са 55.
Остават в сила всички профилактични мерки за недопускане разпространението на грипа. Учениците трябва да се върнат в клас на 16 януари.
Грипната ваканция продължава до края на седмицата
ПОДОБНИ СТАТИИ
