55-годишен шофьор пострада в катастрофа на пътя Ямбол – Сливен. Във вторник около 09.25 на тел. 112 е постъпил сигнал, че на път II-53, на около два километра от Ямбол, е настъпило пътно-транспортно произшествие, при което автомобил „Сузуки Витара“, управляван от 55-годишен мъж се е преобърнал на пътното платно. Водачът е пътувал сам. Той е транспортиран за преглед и лечение в МБАЛ „Св. Пантелеймон“.
На местопроизшествието са проведени процесуално-следствени действия. Движението на товарните автомобили над 12 тона бе временно ограничено, те се пренасочваха през обходни маршрути. Призоваваме водачите на МПС да шофират с повишено внимание и да спазват въведените ограничения, апелират от полицията.
