19.2 C
Ямбол
21:06 | сряда, 17 юни, 2026
_HTML5 Canvas-yambol
НачалоЯмболКримиОтново агресия срещу медицинските екипи в болницата

Отново агресия срещу медицинските екипи в болницата

bolnica-yambol-1Служители на Ямболската полиция задържаха 43-годишен мъж, отправял обиди срещу медици. В 09.15 в петък на тел. 112 е постъпил сигнал, че придружител на възрастна жена, настанена за лечение, се е държал грубо и агресивно към медицински екип в едно отделенията на МБАЛ „Св. Пантелеймон“. Отзовалите се на сигнала полицейски служители установили, че 43-годишният мъж е извършил непристойни действия, нарушаващи обществения ред.

Той отправил към медицинския екип обиди и заплахи. Мъжът е задържан за правеждане на процесуално-следствени действия в рамките на образуваното бързо производство. Работата по случая продължава под надзора на Ямболската районна прокуратура.

ПОДОБНИ СТАТИИ
Реклама

НАЙ-четени

Ямбол
облачно
19.2 ° C
19.2 °
19.2 °
80 %
0.4kmh
100 %
ср
19 °
чт
25 °
пт
25 °
сб
27 °
нд
28 °

Последвайте ни

16,224ПоследователиХаресай
3,963АбонатиАбонирай се