Служители на Ямболската полиция задържаха 43-годишен мъж, отправял обиди срещу медици. В 09.15 в петък на тел. 112 е постъпил сигнал, че придружител на възрастна жена, настанена за лечение, се е държал грубо и агресивно към медицински екип в едно отделенията на МБАЛ „Св. Пантелеймон“. Отзовалите се на сигнала полицейски служители установили, че 43-годишният мъж е извършил непристойни действия, нарушаващи обществения ред.
Той отправил към медицинския екип обиди и заплахи. Мъжът е задържан за правеждане на процесуално-следствени действия в рамките на образуваното бързо производство. Работата по случая продължава под надзора на Ямболската районна прокуратура.
