Първомартенският ден в община „Тунджа“ започна с приятна изненада – посещение на Баба Марта и самодейци от народно читалище „Прогрес-1936“, с. Дражево. Водени от председателя на читалището Тодорка Фотева, те дариха кмета на община „Тунджа“ Георги Георгиев с мартеница и пожелания за много здраве и да спори годината.
С ведро настроение и красиви мартенички те зарадваха и служителите на общинската администрация.
Баба Марта в Община Тунджа
ПОДОБНИ СТАТИИ
