С много усмивки и пожелания за здраве и берекет Баба Марта закичи децата от детската градина от село Генерал Инзово, посети с благопожелания кметството в селото и здравната служба, разказва Жана Михова, ръководител на Дневния център за стари хора в селото. С празнична програма децата посрещнаха и зарадваха добрата Баба Марта, която им разказа легенди за двамата си братя Малък и Голям Сечко, подари им мартенички за здраве.
На изпълнението на децата се радваха потребителите на Дневния център за стари хора в селото. Съвместните инициативи между детската градина и дневния център се превръщат в добра традиция, носеща удовлетворение и радост. Присъствието на Баба Марта зарадва кмета и доктора на селото с пожелания за здраве, бели и червени, весели и засмени.
Първи март в Генерал Инзово
ПОДОБНИ СТАТИИ
