Полицията иззе наркотици от дома на 47-годишен мъж от Ямбол. Специализираната полицейска операция за противодействие на престъпления, свързани с наркотици, е проведена на 21 март. В хода на полицейските и последвалите процесуално-следствени действия в дома на 47-годишен мъж са намерени и иззети високорискови наркотични вещества,
които на направените наркотестове са реагирали положително на канабис (1,5 грама), метамфетамин (1,5) и хероин (0,5). Иззети са и 20 таблетки „Ксанакс”, 20 таблетки с лого “Ромб“, както и 31 патрони „Мagnum357“. Работата по случая продължава в рамките на образуваното досъдебно производство. Следствените действия се провеждат под надзора на Районна прокуратура Ямбол.
