Учениците от основно училище „ Св.Св. Кирил и Методий“ село Веселиново тържествено отбелязаха 139-та годишнина от Освобождението на България. Паметта на героите бе почетена с рецитал на ученици от пети до осми клас. С емоционалното си изпълнение Атанаска Илиева и Асен Христов от трети клас изправиха публиката на крака.
Гости на събитието бяха Станчо Ставрев, заместник-кмет на община Тунджа, Димитър Димитров, директор на дирекция „Хуманитарни дейности„ в община Тунджа, експерти от общината, потребители на Дневен център за възрастни хора с увреждания „Свети Франциск“ и представители на родителската общност.
Честват Освобождението във Веселиново
ПОДОБНИ СТАТИИ
