Kметът на община „Тунджа“ Георги Георгиев връчи грамоти за проявена гражданска доблест, съдействие и съпричастност на жители от село Коневец, които се включиха в потушаването на пожара, възникнал в землището на селото в края на месец юни тази година. В овладяването на огъня взеха участие 26 жители на селото.
„Благодаря Ви за смелостта, съдействието и отговорността, която проявихте в тази кризисна ситуация”, каза кметът на общината. Той акцентира, че действията на доброволците са били решаващи за ограничаването, а след това и за потушаването на стихията.
Грамоти за гражданска доблест в Коневец
ПОДОБНИ СТАТИИ
