На 12 септември около 19.20 край бл.13 на комплекс „Златен рог“ е настъпило пътно-транспортно произшествие, при което „Опел Астра“, управляван от 30-годишен водач се блъска в лек автомобил „Ситроен С5“, управляван от 55-годишен мъж. При инцидента са нанесени материални щети и на двата автомобила. Водачите са тествани за употреба на алкохол и наркотични вешества. Пробата с техническо средство на 30-годишния водач е показала, че той е шофирал след употреба на наркотично вещество.
Извършен е оглед на местопроизшествието. По случая е образувано досъдебно производство в РУ – Ямбол. Това не е първият подобен инцидент, предизвикан от дрогирани шофьори в града.
