Нови два случая на шофиране след употреба на наркотици регистрира полицията. В Елхово е образувано досъдебно производство срещу 18-годишен местен жител. Около 21.45 в понеделник полицейски екип е спрял за проверка в града лек автомобил „Фолксваген Голф“, при която е установено, че младежът е шофирал след употреба на наркотично вещество. На водача е издаден талон за медицинско изследване. Работата по случая продължава. 33-годишен жител на Ямбол е установен да управлява лек автомобил „Фолксваген Пасат“ под въздействието на упойващи вещества.
Мъжът е спрян за проверка около 00.10 след полунощ в понеделник срещу вторник на ул.“Преслав“. При пробата с техническото средство е отчетен положителен резултат за наличие наркотични вещества. На водачът е издаден талон за медицинско изследване. Работата по случая продължава.
