20.8 C
Ямбол
16:06 | събота, 13 юни, 2026
_HTML5 Canvas-yambol
НачалоТунджаНовини"Априлец" приема Държавния шампионат през февруари

„Априлец“ приема Държавния шампионат през февруари

box-momicheta-1Боксов клуб „Априлец“ – Бояджик ще бъде домакин на първото голямо състезание от календара на боксовата федерация през 2018 година. Това съобщиха по време на брифинг в Община Тунджа треньорът в клуба  – легендата Димитър Мутафов и членът на Управителния съвет на БФБ Атанас Николов. Държавният лично-отборен шампионат за мъже и жени ще се проведе в периода от седми до 11 февруари в спортна зала „Диана“ в Ямбол.

Очаква се в спор за медалите на ринга да излязат 140 боксьори и близо 60 състезателки при жените от всички боксови центрове в страната. Предвиден е безплатен вход за почитателите на спорта. 

ПОДОБНИ СТАТИИ
Реклама

НАЙ-четени

Ямбол
облачно
20.8 ° C
20.8 °
20.8 °
55 %
1.8kmh
95 %
сб
20 °
нд
25 °
пн
29 °
вт
28 °
ср
28 °

Последвайте ни

16,224ПоследователиХаресай
3,963АбонатиАбонирай се