Момче е първото бебе, родено в Областната болница в Ямбол в през 2018 година. Малкият Николай е проплакал в 06.20 на втори януари под грижите на д-р Славейков, акушерките Ганева и Митева и д-р Кунева. Той е първото дете на 27-годишна родилка от града.
През миналата година в Ямболската болница са родени 389 деца, съобщиха от Акушеро-гинекологичното отделение.
Първото бебе в Ямбол е родено на втори януари
ПОДОБНИ СТАТИИ
