С две шампионски титли от Държавното първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие се завърнаха младите състезатели на Стрелкови клуб „Диана“. В дисциплината пневматичен пистолет 10 метра за момичета до 16 години нашата Мадлен Христова постигна резултат от 354 точки и убедително завоюва шампионското отличие.
Мадлен подобри не само личното си постижение в стрелбата, но и класирането от миналогодишния шампионат, когато остана втора. Другият златен медал за нашите стрелци е при момчетата до 16 години на пневматичен пистолет 10 метра. Отборът на Стрелкови клуб „Диана“ бе в състав – Димитър Тодоров, Калоян Калчев, Асен Манолов. И тримата постигнаха силни индивидуални резулатати и се наредиха на местата от шесто до осмо, на точка разлика един от друг. Държавното първенство по спортна стрелба се проведе в Пловдив.
