На шести септември в село Победа ще бъде отбелязан Деня на Съединението на Княжество България с Източна Румелия. Празникът ще започне в 10.00 часа с поднасяне на цветя на паметника на загиналите във войните жители на село Победа. В 10.30 часа е началото на традиционния концерт под надслов „Всички българи заедно“, в който участие ще вземат колективни и индивидуални изпълнители от региона.
Организаторите апелират за спазване на всички противоепидемични мерки.
В Победа отбелязват Деня на Съединението
ПОДОБНИ СТАТИИ
