Детската площадка на улица „Раковски“, която се намира в близост до подлеза в централната градска част, е с нови съоръжения. Инициативата е на граждани и е подкрепена от Община Ямбол. Иван Русев и Денис Алексиев се обърнаха към ръководството на общината за предоставяне на терена и съдействие, провокирани от лошото състояние на площадката. „Искам да благодаря на двамата мъже за инициативата.
Площадката беше в изключително лошо състояние и дори бяхме ограничили достъпа на деца до нея. След като са подменени съоръженията, следва и настилката да се обнови, защото и тя е компрометирана”, заяви заместник-кметът на Ямбол Енчо Керязов. „Нашият призив е площадката да се ползва от малки деца и да се пази”, апелираха мъжете, осигурили финансирането за нея.
Нови съоръжения на детската площадка край подлеза
ПОДОБНИ СТАТИИ
