С трима републикански шампиони при мъжете и едно второ място при жените се завърнаха състезателите на Спортен клуб Сила – Тунджа от републиканския шампионат. Клубът се утвърждава сред водещите в страната в силовите спортове. Това е поредният успех за момичетата и момчетата от клуба. Спортната надпревара продължава на 6 септември. Желаем им нови успехи!
„Сила“ – Тунджа с трима шампиони
ПОДОБНИ СТАТИИ
