Кметът на Община Тунджа Георги Георгиев разпространи обръщение към представителите на регионалните и националните медии по повод Световния ден на средствата за масова информация, който се отбелязва на 25 януари.
„Пожелавам Ви да сте все така коректни към информацията и към истината! Бъдете здрави, упорити и търсещи и дано добрите новини да бъдат повече!“, пише в своето поздравление кметът на Община Тунджа. „Благодаря Ви, че сте наши съмишленици в стремежа ни към откритост и прозрачност в името на по-добрата информираност на нашите граждани!“, завършва обръщението на Георги Георгиев.
