Кметът на Община Ямбол Валентин Ревански гласува предиобед в секция в ПГ „Васил Левски“. След като упражни правото си на вот той заяви, че гласува с надежда, че бъдещото правителство, на първо място, ще постави и защитава интереса на българските граждани и държавата. „От това зависи бъдещето на нашата страна и на нашия роден град Ямбол.
Надявам се, че народните представители от нашия район ще положат усилия и ще изпълнят това, което обещаваха през последния месец. Всички граждани сме отегчени от честите избори. Но смисъл има, във всеки един глас, защото така правителството ще е представително и носещо отговорност за доверието на своите избиратели. Всичко зависи от нас“, допълни още той и призова всички да отделят малко време и да гласуват.
В Ревански: На първо място са интересите на гражданите и държавата
ПОДОБНИ СТАТИИ
